Przełącz sklep
szukaj

Panele operatorskie HMI ABB

Panele operatorskie HMI ABB

Panele HMI ABB 

Panele operatorskie HMI ABB znalazły szerokie zastosowanie w aplikacjach przemysłowych. W ofercie znajdują się panele HMI o przekątnej od 4,3" do 21,5 ". Konfiguracja HMI ABB odbywa się przy pomocy intuicyjnego oprogramowania Panel Buider 600, wchodzącego w skład pakietu Automation Builder. ABB oferuje panele z możliwością pracy w ujemnych temperaturach, oraz przystosowane do trudnych warunków przemysłowych.Charakterystyka paneli HMI ABB 

Firma ABB oferuje szeroki wybór paneli operatorskich do zastosowań przemysłowych. Panele HMI CP ABB dostępne są o przekątnej ekranu od 4,3" do 21,5". Dostępne są panele HMI z obsługa przeglądarki www. Dodatkowo dostępne HMI z możliwością  pracy w temperaturze do -20 st.C.


Panele HMI CP600-eCo to urządzenia dedykowane do ekonomicznych rozwiązań. Oferowane są  w trzech wielkościach 4,3", 7: oraz 10,1. W standardzie zostały wyposażone w jeden port szeregowy, port Ethernet oraz złącze USB. Kompaktowa obudowa o głębokości zaledwie 39mm została wykonana z tworzywa sztucznego.HMI CP600 ABB dostępne są 3 wielkościach: 7:, 10,4" oraz 15". Producent wyposażył je w 2 porty Ethernet, port szeregowy, 2 porty USB oraz slot na karty SD. Zaletą HMI ABB CP600 jest opcja podłączenia drukarki obsługującej następujące języki: ESC/P2, PCL5. Kolejnym atutem tych paneli operatorskich jest możliwość dostępu zdalnego za pomocą VNC lub HMI Client. Producent deklaruje możliwość pracy urządzeń w zakresie temperatur od -20 Do +60 stopni Celsjusza.

Panele operatorskie ABB CP600 pro dostępne o rozdzielczości ekranu od 800x480 do 1920x1080px. Dostępne są w 5 wielkościach, o przekątnej ekranu 5"; 7"; 10,1"; 15,6" oraz 21,5". HMi CP600 wyróżniają się ekranem multi-touch. W standardzie te panele HMI ABB zostały wyposażone w obsługę FTP, SNTP oraz RSS dodatkowo jest możliwość zdalnej obsługi. Obudowa została wykonana z aluminium i daje możliwość pracy w przedziale temperatur -20...60 stopni Celsjusza.


Konfiguracja paneli HMI ABB

Panele operatorskie ABB konfigurowane są przy pomocy przyjaznego narzędzia jakim jest Panel Buider 600. Oprogramowanie to dysponuje bogatą biblioteką elementów graficznych. Ponadto w standardzie została umieszczona grafika wektorowa.

Wybierz podkategorię