Panele operatorskie HMI Schneider Electric

Panele operatorskie HMI Schneider Electric

Panele operatorskie Schneider Electric szybkie i proste w instalacji. Posiadają bezpieczne podwójne połączenia IP. Umożliwia to efektywną integrację z całym systemem operacyjnym, zapewniając szybszą i wydajniejszą pracę operatorów. Producent oferuje w sprzedaży panele zarówno graficzne, jak i tekstowe.

Panele graficzne dostępne są o przekątnych ekranu od 4" do 15". Wysokiej jakości ekrany dysponują wytrzymałością do 1.000.000 dotknięć oraz ponad 50.000 godzinom podświetlenia LED. Panele Schneider Electric mają możliwość dostępu do wszystkich serwerów HTML5 w wersji Basic Web HMI czy Harmony STW6. Dotykowe panele Schneider Electric spełniają wymagania nieskomplikowanych maszyn, zapewniając przy tym wysokiej jakości wizualizację. Panele konfigurowane są poprzez oprogramowanie EcoStructure Operator terminal Expert, z funkcjami multi-screen i Layout Objects (Dock Panel). Zezwalającymi na umieszczenie większej ilości informacji na jednym ekranie.

Panele tekstowe, to urządzenia montowane w nieskomplikowanych kompaktowych maszynach. Za ich pomocą można sterować maszyną, jak i dokonać diagnostyki. Moduły wyświetlaczy oferują od 1 do 10 linii. Ekrany obsługują wiele języków np. ASCII, Cyrylica, Grecki, Japoński czy Chiński. Panele tekstowe Schneider Electric oferują blok klawiszy, za pomocą można dokonać zmiany parametrów.

Panele HMI Schneider Electric, to wysokiej jakości ekrany w korzystnej cenie. Dzięki unikalnemu oprogramowaniu praca z urządzeniem nie jest skomplikowana.

Więcej

Wybierz podkategorię

zamknij
Jedno konto - wiele możliwości
Kliknij, aby przeglądać produkty.
Twoja sesja nie wygaśnie. Po przełączeniu sklepu nadal będziesz zalogowany.