Przełącz sklep
szukaj

Panele HMI Inovance

Panele HMI Inovance

Panele operatorskie HMI Inovance

Panele HMI Inovance wyposażone zostały w ekran rezystancyjny 4-przewodowy z podświetleniem LED. Dostępne są z trzema wielkościami wyświetlacza: 4,3". 7" oraz 10,1". Wszystkie urządzenia zasilane są napięciem 24VDC. Dodatkowo panele HMI posiadają zegar czasu rzeczywistego RTC. W zastosowaniach przemysłowych cenione są za mnogość protokołów komunikacyjnych oraz wysoki stopień ochrony. Od frontu posiadają IP65.

HMI Inovance komunikacja

Panele operatorskie HMI Inovance dzięki obsłudze dużej liczby protokołów komunikacyjnych współpracują niemal z każdym urządzeniem dostępnym na rynku. Bez problemu współpracują ze sterownikami PLC wiodących producentów. Komunikacja odbywa się po przez porty szeregowe lub port Ethernet. Dodatkowo panel może jednocześnie pracować z kilkoma urządzeniami. Dodatkowo producent wyposażył panele w 2 porty USB. Jeden przeznaczony jest do programowania, natomiast drugi do podłączenia urządzeń peryferyjnych typu myszka.

Panele HMI z funkcjonalnością SCADA

Operator posiada możliwość wykonania symulacji off-line bez potrzeby podłączenia panelu do komputera. Symulacje również można wykonywać na panelu współpracującym z innymi urządzeniami i podłączonym do niego PC. Inovance zadbał o bogatą bibliotekę obiektów graficznych, wykresów. Dzięki temu tworzenie wizualizacji jest proste a powstałe wizualizację są profesjonalne. Kolejnym atutem paneli Inovance jest możliwość logowania danych do plików CSV. Pozwala to przenosić dane na inne urządzenia oraz ułatwia dostęp do ich przeglądania.

Programowanie paneli Inovance

Do konfiguracji paneli operatorskich Inovance służy darmowe oprogramowanie InoTouch Editor. Program pozwala na tworzenie wielu poziomów dostępowych. Dodatkowo operator może tworzyć własne makra w odpowiedzi na zdarzania obiektowe. Ponadto InoTouch Editor obsługuje receptury. Aktualizacja receptur może być wykonywana z trzech poziomów: po przez PC, zewnętrzny nośnik lub z poziomu ekranu.

Filtruj
Pokaż filtry
Panel operatorski HMI 10,1" IT6100E Panel HMI IT6100E renomowanego producenta Inovanc..
Produkt na zapytanie
+
Panel operatorski HMI 10,1" IT7100E Panel HMI IT7100E renomowanego producenta Inovanc..
Produkt na zapytanie
+
Panel operatorski HMI 15" IT7150E Panel HMI IT7150E renomowanego producenta Inovance ..
Produkt na zapytanie
+
Panel operatorski HMI 7" IT6070E Panel HMI IT6070E renomowanego producenta Inovance został wypo..
Produkt na zapytanie
+
Panel operatorski HMI 7" IT6070E-INT Panel HMI IT6070E-INT renomowanego producenta In..
Produkt na zapytanie
+
Panel operatorski HMI 7" IT7070E Panel HMI IT7070E renomowanego producenta Inovance z..
Produkt na zapytanie
+
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)