Panele HMI Unitronics

Panele HMI Unitronics

Panele operatorskie HMI Unitronics

Panele HMI marki Unitronics przeznaczone do zastosowań przemysłowych. W ofercie znajdują się panele tekstowe, panele HMI kolor, panele HMI z wbudowanym sterownikiem PLC. Dostępne są panele z zabudowaną klawiaturą, oraz możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły. Dzięki szerokim możliwością komunikacyjnym HMI Unitronics sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

Tekstowe panele Unitronics z PLC dostępne są w wersji do 40 wbudowanych wejść/wyjść. Ponadto tekstowe HMI z PLC zostały wyposażone w klawiaturę. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy HMI M90 i M91 do 150 punktów I/O. Konfiguracja odbywa się przy pomocy U90 Ladder w języku drabinkowym.

HMI Vision zostały wyposażone w monochromatyczny wyświetlacza LCD. Panele operatorskie Vision zostały wyposażone w zabudowany sterownik PLC oraz klawiaturę. Możliwość zabudowanego sterownika można rozbudować odpowiednio do 256 punktów I/O w Vision 120 i Vision 130 oraz 316 I/O w Vision 2xx i Vision V530. Dodatkowo producent oferuje panele HMI Vision z dotykowym ekranem FSTN LCD. Konfiguracja paneli Unitronics Vision odbywa się przy pomocy darmowego narzędzia VisiLogic.

Panele HMI Unitronics z zaawansowanym sterownikiem PLC. HMI Samba oraz Unistream zostały wyposażone w kolorowy dotykowy wyświetlacz. Konfiguracja paneli Samba odbywa się przy pomocy oprogramowania VisiLogic, natomiast HMI Unistrem programowane są za pomocą darmowego narzędzia UniLogic.

Więcej

Wybierz podkategorię

zamknij
Jedno konto - wiele możliwości
Kliknij, aby przeglądać produkty.
Twoja sesja nie wygaśnie. Po przełączeniu sklepu nadal będziesz zalogowany.